Strona: Webinarium: Ansys na Twojej uczelni – nowości w oprogramowaniu / Politechnika Rzeszowska

Webinarium: Ansys na Twojej uczelni – nowości w oprogramowaniu

2023-03-30
, red.  Rafał Gałek

Firma MESco zaprasza na webinarium Ansys na Twojej uczelni – nowości w oprogramowaniu. Webinarium odbędzie się w godzinach 12:00-13:30 w dniu 20 kwietnia 2023 roku na platformie Zoom.

Na spotkaniu poruszone zostaną tematy dotyczące nowości i zmian w licencji ANSYS dostępnej na Uczelni, a także możliwości uzyskania dostępu do licencji i sposobu jej wykorzystania. Poza kluczowymi rozwiązaniami z zakresu mechaniki i przepływów omawiane nowości obejmą m.in. moduły: ANSYS Rocky, DEM, GPU we Fluencie, ANSYS Sound, ANSYS Zemax, ANSYS LS-DYNA, ANSYS Optislang, ANSYS Icepak, ANSYS MotorCAD, ANSYS Sherlock i PyANSYS.
Na spotkaniu zaprezentowane zostaną ponadto przykłady wykorzystania oprogramowania ANSYS w analizach mechanicznych, przepływowych i elektromagnetycznych.

Agenda:
1. Wprowadzenie
2. Zawartość licencji i nowości w ANSYS Campus
3. Nowe produkty:
    - analizy mechaniczne
    - analizy przepływowe
    - analizy elektromagnetyczne
4. Sesja pytań i odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół MESco

Więcej informacji na temat webinarium znaleźć można na stronie firmy MESco.
Chęć uczestnictwa w webinarium należy zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Powrót do listy aktualności